U okviru manifestacije „Čarobni decembar“ u subotu 23. decembra 2023. godine u Sportskoj hali u Kostolcu sa početkom u 18.00 časova naši najmlađi sugrađani mogu odgledati dečiju predstavu „Dve novogodišnje jelke“.
Uoči prelaska Stare u Novu godinu, dve novogodišnje jelke – Baba Jela i Jelena Jeca prave pometnju, zavrzlame i smicalice. Koja će ostati na novogodišnjoj stolici, dočekati Deda Mraza i blistati u novogodišnjoj noći, sa poklonima ispod sebe ostaje da otkrijemo? Uz pomoć Pahuljice i nastupom na novogodišnjem „Euro-Novo-songu“ pokušavaju da osvoje decu i Deda Mraza u kog su zaljubljene obe.
Koja će jelka dobiti novogodišnje mesto, a koja Deda Mrazovu ljubav, videćemo do kraja novogodišnje priče.

Dečiju predstavu „Dve novogodišnje jelke“ organizovao je Centar za kulturu „Kostolac“ pod pokroviteljstvom Gradske opštine Kostolac.
Foto. CZK Kostolac


