U okviru manifestacije „Kostolačko leto 2026“, Klub ljubitelja knjige „Majdan“ organizuje Festival humora i satire „Kostolački smehotres“, koji će biti održan u četvrtak, 17. jula, sa početkom u 20 časova kod fontane u Kostolcu.
Posetioce očekuje veče ispunjeno humorom, satirom i duhovitim pričama, uz program koji će kroz smeh i britke osvrte na svakodnevicu ponuditi publici kvalitetan kulturni sadržaj tokom letnjih dana.
Poseban gost ovogodišnjeg festivala biće poznati satiričar Aleksandar Čotrić iz Pančeva, koji će svojim nastupom pokušati da nasmeje publiku, ali i podstakne na razmišljanje o društvenim temama kroz satiru.
Organizatori pozivaju sve ljubitelje pisane reči, humora i dobre zabave da prisustvuju manifestaciji i provedu prijatno letnje veče u centru Kostolca, u društvu porodice i prijatelja.
Festival humora i satire „Kostolački smehotres“ organizuje Klub ljubitelja knjige „Majdan“ u saradnji sa Centrom za kulturu „Kostolac“, uz podršku Gradske opštine Kostolac.



Povezane vesti
Održan prvi 3×3 „Pick and Flop“ turnir u Požarevcu
Vučević: Mnogo toga je urađeno u Požarevcu, ali mora još, svi su nam jednako važni
Touch of the Star osvojio Pehar predsednika Republike, poznati polufinalisti Ljubičevskog višeboja