Plovak Kovin 01

Sportski Ribolov – plovak – Regionalno pojedinačno i ekipno prvenstvo kadeta U-15 Srbija centar Kovin

POŽAREVAC SPORT VESTI

REGIONALNO POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO KADETA U-15 SRBIJA CENTAR 1. kolo – 04. juna 2023. godine Šljunkara – kupalište Kovin

Izveštaj SRD „Dunavac“ Kostolac

U konkurenciji 18 takmičara i 4 ekipe SRD „Dunavac“ iz Kostolca u sastavu Mia Šaranović, Vuk Mitrovski i Uroš Bradić je osvojila prvo mesto sa 8 sektorskih plasmana i 1585 poena

2. mesto „Dunavac 2020“ iz Kovina sa 10 sektorskih plasmana i 1230 poena

3. mesto „Jezava SD“ sa 10 sektorskih plasmana i 1205 poena

4. mesto OSR „Smuđ“ Požarevac sa 14 sektorskih plasmana i 730 poena

Mia Šaranović iz SRD „Dunavac“ iz Kostolca je prvak staze. 1 sektorski plasman 845 poena, u pojedinačnom plasmanu osvojila je 1. mesto

2.mesto Andrija Jakovljević „Jezava SD“ 1 sektorski plasman i 650 poena

3. mesto Vuk Mitrovski SRD „Dunavac“ iz Kostolca 1 sektorski plasman i 600 poena

1. Kolo RSI LIGE KOSTOLACA SUBOTA 03.juna 2023. godine Dunavac Gradska plaža

Rezultati ekipno:

1. mesto Po „Drmno“ u sastavu M. Šaranović, B. Miletić i N. Radović sa 4 sektorskih plasmana i 1315 poena

2 mesto „Autotransport“ 8 sektorski plasmana 205 poena

3 mesto KPZ „ZABELA“ 11 sektorskih plasmana 85 poena

Pojedinačno 1. mesto je osvojio Miloš Šaranović.

Izveštaj OSR „Smuđ“ Požarevac

Zbog loših vremenskih uslova, visokog vodostaja iz Kajtasova su klinci prebačeni u Kovin na šljunkaru, sve u svemu sve loše!

Od 18 takmičara naši su osvojili sledeća mesta pojedinačno u generalnom:

-Kosta A4 – 18 u generalnom a u sektoru 6 sa upecanih 85 grama,
-Pavle B4 – 9 generalnom a u sektoru 3 sa upecanih 425 grama,
-Veljko C4 – 13 u generalnom a u sektoru 5 sa upecanih 220 grama i
-Dimitrije C1 – 14 u generalnom a u sektoru 6 sa upecanih 205 grama.

A ekipno tim Smuđ u sastavu Kosta, Pavle i Veljko osvojili su četvrto mesto po broju bodova 14.

Vidimo se na prvom i drugom kolu Državnom ( izbornom) takmičenju za kadete U15, 10 i 11 juna 2023.god.