Fuca Vg 01

Fudbal: Raspored utakmica ovog vikenda 29. i 30. aprila 2023.

Brančevski okrug Golubac Kučevo Malo Crniće Petrovac na Mlavi Sport Veliko Gradište Vesti

Zona „Podunavsko – Šumadijska“ – 20. kolo 29. i 30. april u 16:00 časova

Veliko Gradište: „VGSK“ – „Pomoravlje 1946“ ; Petrovac na Mlavi: „Sloga 33“ – „Šumadija“ ; Velika Plana: „Morava“ – „Aranđelovac 1979“ ; Lipe „Sloboda“ – „Karađorđe“ ; Golubac „Đerdap“ – „Borac 1932“ ; Rabrovo „RSK“ – “Rudar“ (S) ; Batočina „Sloga BAT 1924“ – „Omladinac“

Braničevska okružna liga – 24. kolo 29. i 30. april u 16:00 časova

Ćovdin: „Krilaš“ – „Sloga 1945“ ; Požarevac: “Železničar” – „Napredak“ ; Živica: „Obilić“ – “BSK 1931“ ; Vezičevo: „Budućnost“ – „Vihor“ ; Kostolac: OPK „Rudar 2001“ – „Zvižd“ ; Sirakovo: „Sirakovo“ – „Batovac“ ; Klenovnik: „Borac“ – „Šapine“

Slobodna je ekipa „Rudar“ Krepoljin

Međuopštinska fudbalska liga „Dunav“ – 20 . kolo 29. i 30. april u 16:00 časova

Bradarac: „Beli Orao“ – „Polet“ ; Bubušinac: „Napredak“(B) – „Barič“ ; Poljana: „Napredak“ – „Sloga“ ; Nabrđe: „Napredak 1934“ – „Dizel“ ; Kličevac: „Vojvoda Milenko“ – „Žitkovica 2017“ ; Kumane: „Kumane“ – „Mlava“ ; Majilovac: „Mladi borac“ – OFK „Braničevo“ ;

Foto: P.Jovanović

Međuopštinska fudbalska liga „Mlava“ – 20. kolo 29. i 30. april u 16:00 časova

Smoljinac: „Jedinstvo“ – „Borac“ ; Batuša: „Integral“ – „Zabrđe 1936“ ; Petrovac na Mlavi: „Tgrovački“ – „Jasenovac“ ; Tabanovac: „Zadrugar 1947“ – „Bata Bulić“ ; Krupaja: „Mladost“ – „Polet“ ; Boževac: „BSK 1924“ – „Mlava“ ; Dubočka: „Rade Milošević“ – „Pobeda 1953“

GFL Požarevac grupa „Mlava“ – 12. kolo 30. april u 16:00 časova

Drmno: “Sloga“(D) – „Pobeda“ ; Beranje: „Stig“ – „Zemljoradnik 1932“ ; Kasidol: „Sloga Vitez“ – “Proleter“

Slobodna je ekipa „Metalac“ Požarevac

GFL Požarevac grupa „Dunav“ – 12. kolo 29. i 30. april u 16:00 časova

Ćirikovac: „Sloga 1932“ – „Dunav“ ; Petka: „Dunavac“ – „Morava 1932“ ; Požarevac:„Mip Majdan“ – „Sopot“ ; Dragovac: „Moravac 1933“ – „Margum“

Foto: P.J.