Zvižd Fudbal 01

Zvižd savladao VGSK sa 3:1 u prvoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva

BRANIČEVSKI OKRUG SPORT VESTI

„Vukovi sa Peka“, dočekali su juče, u pravim zimskim uslovima, aktuelnog lidera Podunasvsko-šumadijske zone ekipu VGSK-a i posle veoma kvalitetne utakmice, zasluženo pobedili. Domaći su poveli u 23 minutu kada je zimska akvizacija kučevljana, Aleksić odlično prodro, izbacio Matovića a ovaj u svom stilu savladao golmana gradištanaca. U nastavku  domaći prvo propuštaju nekoliko prilika od kojih su najizglednije bile one preko Jankovića u 54 min i Jovića u 63 min kada je pogodio prečku.Ggostima ostaje da žale za prilikom koju su imali  preko Milankovića u 70 minutu kada je njegov udarac takođe zaustavila prečka. Zvižd udvostručuje prednost u 74 min kada se posle kornera sa desne strane u kaznenom prostoru gradištanaca najbolje snašao Manojlović i sa sedam metara poslao loptu u mrežu . Treći pogodak za Zvižd postigao je mladi Jović u 84 minutu nakon što je Terzić centrirao sa leve strane, a štoperi gostiju nisu najbolje reagovali što  je omogućilo Joviću da prihvati loptu i pošalje je u mrežu. Pogodak za goste postiže Milkadinović u 87 min,( odmah nakon šo je ušao u igru) nakon duplog pasa sa jednim svojim saigračem i  udarca oko  sa tridesetak metara .

Zvižd-VGSK 3:1 (1:0)

Kučevo, stadion sa veštačkom pdlogom, gledalaca :20, sudija :Ilić (Kučevo) strelci :Matović u  23m , Manojlović u 74 I Jović 84(Zvižd) Miladinović 87 m (vgsk)

Zvižd: Ćulibrk, Aleksić, Terzić, Mitić, Manojlović,  Varagić, Zečević, Jovanovski, Alentijev, Paunović, Matović

Igrali su još :Vukojević, Markićević, Savić, Janković, Jović, Mirković

VGSK :Obradović, Zonić, Vasiljević, Čula, Marinković, Mar.Kostić, Milanković, Dimitrijević, Cvejić, Jevtić,Jelić,

Igrali su još : Dobrić,Mat.Kostić, Živković, Nikolić, Mišić, Savić, Miladinović.

Izvor i foto: eKučevo